Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εμπειρίες μελέτης με το Τεχνικό Πανεπιστήμιο της Τεχνολογίας.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Γεια σας, η απόφασή μου να σπουδάσω στο Tech ήταν μια αναζωογονητική αλλαγή για μένα. Εδώ, τα επιτεύγματά μου εξαρτώνται άμεσα από την προσπάθεια και την αφοσίωσή μου, και αυτό με παρακινεί να πετύχω τους στόχους μου.

    Comment


      #77
      Ένα πράγμα που μου συνέβη με το Tech ήταν ότι μου πήρε λίγο χρόνο να πάρω το πτυχίο μου στη φυσική. Αλλά μου άρεσε αυτό το εκπαιδευτικό σύστημα, έχουν καλό υλικό μελέτης και καλή εξυπηρέτηση πελατών.

      Comment


        #78
        Γεια σας Γεια σας, Κοιτάξτε την ποιότητα της τεχνικής και ακαδημαϊκής υποστήριξης σε αυτό το εικονικό πανεπιστήμιο, το λάτρεψα, υπάρχει πάντα κάποιος διαθέσιμος για να απαντήσει σε ερωτήσεις και να παράσχει καθοδήγηση όταν το χρειάζομαι. Κάνω ένα μεταπτυχιακό δίπλωμα στην οπτική ανάλυση και τα μεγάλα δεδομένα. Και όλα πάνε καλά μέχρι στιγμής. Χαιρετισμούς!

        Comment


          #79
          Όταν σπούδαζα εδώ, μια μέρα εμπνεόμουν, περνούσα ώρες πάνω σε αυτό, και αν μια άλλη μέρα δεν είχα όρεξη, έκανα ένα διάλειμμα χωρίς να αισθάνομαι άσχημα. Αυτό με παρακινούσε να συνεχίσω γιατί σπούδαζα με ενθουσιασμό.

          Comment

          Working...
          X