Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενοικιαση κατοικιας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by makis3519 View Post
    πακέτο καρτοκινητής,και κάποιο πακέτο internet... τώρα αν έχει και λίγες κλήσεις προς Ελλάδα θα ήταν ιδανίκο.
    Ευχαριστώ.
    μήπως εννοείς κλασσικό πακέτο με σταθερό,κινητό, ίντερνετ?
    It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

    Comment


      εμείς για καρτοκινητό έχουμε blau.de σαν το what's up το δικό μας.

      Comment


        Για αρχή θα μείνουμε σε συγγενικό πρόσωπο οπώτε σταθερό και internet στο σπίτι υπάρχει μιλάω για καρτοκινητό.

        Comment


          Υπάρχουν πάρα πολλά για να μιλάτε μεταξύ σας είτε δωρεάν όπως αυτό που σου ανέφερε η alkistis είτε με 1 σέντ/λεπτό (π.χ vodafone - εγώ αυτή έχω). Για ίντερνετ απο καρτοκινητό βαράει πολύ η τιμή και η κάρτα θα εξαφανίζεται στο λεπτό. Καρτοκινητό για κλήσεις στην Ελλάδα δεν υπάρχει. Καλό ταξίδι και καλώς ήρθες στο patriotaki.net
          It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

          Comment


            Originally posted by kosofos View Post
            Υπάρχουν πάρα πολλά για να μιλάτε μεταξύ σας είτε δωρεάν όπως αυτό που σου ανέφερε η alkistis είτε με 1 σέντ/λεπτό (π.χ vodafone - εγώ αυτή έχω). Για ίντερνετ απο καρτοκινητό βαράει πολύ η τιμή και η κάρτα θα εξαφανίζεται στο λεπτό. Καρτοκινητό για κλήσεις στην Ελλάδα δεν υπάρχει. Καλό ταξίδι και καλώς ήρθες στο patriotaki.net
            Ευχαριστώ πολύ.
            Επειδή επι πολλά έτη ήμουν υπάλληλος κινητής τηλεφωνίας στην Ελλάδα και ψάχνοντας λίγο για τη Γερμανία όσο μπόρεσα δηλαδή,
            νομίζω ότι η καρτοκινητή είναι φθηνότερη στην Ελλάδα κάτι που αγνοούσα...
            Σας ευχαριστώ όλους και αν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω μου λέει.

            Comment


              Α και τα καρτοκινητά δεν δουλεύει η sim αν δεν κάνεις δήλωση στοιχείων στο internet αν την πάρεις απο βενζινάδικο, super-market κτλ. Καλό είναι να πάς σε ένα κατάστημα τηλεφώνων να τα κάνεις όλα εκεί. Για που με το καλό?
              It’s simple. When someone does something nice for you, you pay it forward and do an act of kindness for someone else.

              Comment


                Originally posted by kosofos View Post
                Α και τα καρτοκινητά δεν δουλεύει η sim αν δεν κάνεις δήλωση στοιχείων στο internet αν την πάρεις απο βενζινάδικο, super-market κτλ. Καλό είναι να πάς σε ένα κατάστημα τηλεφώνων να τα κάνεις όλα εκεί. Για που με το καλό?
                Herten για αρχή.

                Comment


                  Εμείς που πήραμε απο blau.de ρωτήσαμε για ενεργοποίηση απο το κατάστημα και μας είπαν δεν γίνεται κι έτσι μας την ενεργοποίησαν συγγενείς.

                  Comment


                    Καλημέρα alkistis..ο σύζυγός μου θα ειναι 20 Φλεβαρη στη Γερμάνια..αν πάει
                    σ ενα κατάστημα blau.de δεν μπορει να πάρει ένα καρτοκινητό???

                    Comment


                      Μπορεί να πάρει καρτοκινητό αλλά πρέπει κάποιος να του το ενεργοποιήσει απο το Internet γιατί εμείς ρωτήσαμε στο κατάστημα και μας είπαν οτι δεν ενεργοποιούν αυτοί.Κοστίζει 9,90 και δεν μας ζήτησαν ταυτότητα να το αγοράσουμε όπως γίνεται σε μας.Το κατάστημα είναι το e-plus και θα ζητήσει μια κάρτα blau.de.

                      Comment


                        Σ ευχαριστώ για την άμεση απάντηση..δηλαδή πηγαινει σε ένα κατάστημα e-plus (σαν να λέμε cosmote) το παιρνει και μεσω ιντερνετ το ενεργοποιει..σωστά??

                        Comment


                          Ναι σωστά.

                          Comment


                            Καλημέρα σας.
                            Δειτε και την. callya καρτα της vodafone. Προσφερει απεριόριστα προς vodafone και επεριοριστο ιντερνετ (τα πρωτα 200 MB σε 3g ταχυτητα και μετα με 64mbs) , Ολα αυτα με 19.90 τον μηνα και τρεχει μια προσφορα 3 μηνες 45€ προπληρωμενα.

                            Comment


                              Καλησπερα σε ολους

                              Το ονομα μου ειναι Κωστας και μενω στο Augsburg.
                              Το δωματιο που νοικιαζω εχει προβλημα με την υγρασια ο τοιχος
                              που βλεπει στο δρομο δακρυζει κ ειναι γεματος μαυρες κουκιδες (μουχλα).
                              Το παραθυρο ειναι ξυλοκατασκευη με αποτελεσμα να μπαζει απο παντου νερα.
                              Αν κ πληρωνω για θερμανση το δωματιο δεν λεει να ζεστανει με τιποτα.
                              Μετα απο επικοινωνια που ειχα με την εταιρια στειλανε 3 τεχνιτες αλλα ετσι οπως ηρθανε φυγανε.
                              Υπαρχει καποιος που εχει αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα;
                              Υπαρχει καποια υπηρεσια που μπορω να απευθυνθω;

                              Ευχαριστω εκ προτερων για τις οποιες απαντησεις.

                              Comment


                                Originally posted by alkistis View Post
                                Ναι σωστά.
                                Σ ευχαριστώ.!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X