Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ενοικιαση κατοικιας

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Originally posted by georgek View Post
    1&1 χωρίς ελάχιστη διάρκεια συμβολαίο
    πρόσεχε το λίγο αυτό!

    κανε check εδω DSL-Preisvergleich kostenlos erstellen und DSL-Anbieter wechseln auf CHECK24.de | CHECK24 - Das Vergleichsportal

    Comment


      Πολλές φορές γράφουν Flat αλά εννοούν μόνο στα δικά τους δίκτυα στο check24 μπορείς να βρεις όλες της λεπτομέρειες, ψάξε λίγο

      Comment


        Ενοικιαση Μοναχο

        Καλησπερα παιδες μπορει καποιος να βοηθησει? Με φιλοξενει προσωρινα ο θειος μου στο μοναχο αλλα επειδη εχω γυναικα και παιδι που με περιμενουν στην Ελλαδα θελω να νοικιασω σπιτι για να τους ανεβασω πανω.Εχω βρει αρκετα σπιτια με νοικι γυρω στα 700-800 ευρω με 2 δωματια και πανω και στο μοναχο και λιγο πιο εξω.Εστειλα σε μια εταιρια και μου ειπαν πως θελουν απο 1200 και πανω για 2 ατομα.Ισχυει κατι τετοιο? Δεν μπορω να βαλω την γυναικα μου μεσα στο σπιτι αφου εχει πανω απο 2 δωματια τι να το κανω μονος μου?

        Comment


          Εγω παλι στα λεφτα που λες δε βρίσκω πολλα. Στα 1200€ θα παίξεις για 3αρι συνήθως. Ειναι ακριβα δυστυχώς.

          Comment


            οι περιοχες πιο εξω απο μοναχο, ακομα και 50 η 60 χιλ. περιμετρικα εχω την εντυπωση πως ειναι πιο φθηνα...
            απλα αν δεν εχεις μεταφορικο μεσο, θα ταλαιπωρεισαι με την συγκοινωνια, αλλα τουλαχιστον θα εχεις μια πιο μεγαλη γκαμα σπιτιων να κοιταξεις...

            Comment


              δεν γνωριζω για σομπα πετρελαιου απλα ξερω οτι συμφερει πολυ οικονομικα, ο θερμοσυσωρευτης καιει (τουλαχιστον στην ελλαδα, και δεν ξερω ακομα εδω την αντιστοιχια, ) 6 σεντσ την ωρα, και κανει μεχρι 60 τετραγωνικα φουρνο... κοιταξε και αυτην την λυση...

              Comment


                Ειναι πολυ ποιο φθηνα. Αλλα 50χλμ εξω δεν υπαρχει συχνά καμμια συγκοινωνία. Κι αν υπολογισεις τι βενζίνες θες καθε μηνα, το χρονο που θες οταν πιάσουν τα χιονια να γυρίσεις ειναι ασυμφορο.

                Comment


                  ναι εχεις δικιο σε αυτο!!! αλλα πχ ενα σπιτι 3αρι μαζι με κοινοχρηστα πανε γυρω στα 700 ευρω, και οι περισσοτεροι γερμανοι τα αυτοκινητα τους ειναι με πετρελαιο, αν δεν κανω λαθος...
                  μπορει να ερχεται μια της αλλης αλλα προτιμω να τα δινω στην βενζινη η να ταλαιπωρηθω με συγκοινωνιες και τρενο παρα να τα δινω στο ενοικιο
                  ειχα γνωστη που αποσταση γυρω στα 60 χιλ. τα εκανε κανα δυωρο με την συγκοινωνια και με τρενο μαζι, δεν ξερω ειναι πως θα βολεψει τον καθενα... οπως και να ειναι θα τα δωσεις τα ρημαδια τα λεφτα!!!!!!

                  Comment


                    Εχω βρει αρκετα σπιτια με νοικι γυρω στα 700-800 ευρω με 2 δωματια

                    ti allo 8es???
                    exeis k ton 8eio na sou pei pws einai i katastash edw..

                    Comment


                      Originally posted by dimvagg View Post
                      Εχω βρει αρκετα σπιτια με νοικι γυρω στα 700-800 ευρω με 2 δωματια

                      ti allo 8es???
                      exeis k ton 8eio na sou pei pws einai i katastash edw..
                      Που ρε παιδια;;;; Εγω γιατι δε τα βρισκω;;;

                      Comment


                        εννοει μαλλον πανσιον?

                        Comment


                          Οτιδήποτε εχει να κανει με ρέυμα εδω δεν συμφέρει...ας πουμε οτι ειναι 1000watt ο θερμοσυσσωρευτής...καίει 0.23 ευρώ την ωρα..ασύμφωρο δηλαδη μιας που στην Ελλαδα η KW ειναι 0.07ευρώ ενώ εδώ 0.23ευρω
                          Never interrupt your enemy when he is making a mistake.

                          Comment


                            οχι δεν εννοω Pansion....εχω βρει σε περιοχες κοντα στο Μοναχο σε Passing Rosenheim Stanberg και μερικα σε Moosach και Schwabing ολα γυρω στα 700 Warm miete ευτυχως επικοινωνησα μαζι τους και ολα καλα δεχονται οικογενεια οποτε ειμαι καλυμενος

                            Comment


                              μπραβο αφου τα κανονισες, ειναι μια αρχη αν και το σχόλιο που εκανα πηγαινε για τον dimvag

                              Comment


                                Originally posted by Xrysanthos View Post
                                οχι δεν εννοω Pansion....εχω βρει σε περιοχες κοντα στο Μοναχο σε Passing Rosenheim Stanberg και μερικα σε Moosach και Schwabing ολα γυρω στα 700 Warm miete ευτυχως επικοινωνησα μαζι τους και ολα καλα δεχονται οικογενεια οποτε ειμαι καλυμενος
                                Μπορεις να μου στειλεις λινκς απο τα μεσιτικα; 700 warm ποσα τετραγωνικα;

                                Comment

                                Working...
                                X