Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by Nice Scotland View Post
    Σε περιπτωση που στο μελλον η χωρα μου δεν ανηκει στην ΕΕ τι χαρτια θα πρεπει να εχω για νομιμοτητα και
    μονιμοτητα στην Σκωτια ;




    Στην περιπτωση ,που δεν θα ανηκει η Ελλαδα ,στην Ε.Ε ,θα πληροφορηθειτε ,τις διαδικασιες ,οταν αυτο συμβει....


    υγ Αδυνατώ ,παντως ,να καταλαβω ,το οτι ενω δημιουργησατε απειρα θεματα ,ιδιου περιεχομενου ( ακομα και 3 και 4 φορες στην ιδια ενοτητα) ,οπου ρωταγατε για το τί χαρτια χρειαζεστε για Σκωτια( γιατι επειγεστε ,οπως εξηγησατε στο chat...)
    τωρα ,ρωτατε για υποθετικα πραγματα ...που οταν και αν...στο μελλον....

    Επισης ,αδυνατω ,να καταλαβω ,γιατι δεν ρωτησατε σε ηδη υπαρχον θεμα σας ,για την Σκωτια..( θα κανω μεταφορα ,για να τα εχετε ολα ,συγκεντρωμενα...)
    ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

    Comment


      #32
      Originally posted by Nice Scotland View Post
      Αν καποιος ελληνας θελει να ζησει για παντα στην Ορογουαη τι χαρτια πρεπει να εχει;
      Ευχαριστω πολυ )



      Μπορεις να απευθυνεις το ερωτημα σου ,στην πρεσβεια της Ουρουγουαης ,για να παρεις εγκυρες απαντησεις...οσον αφορα το ερωτημα σου ,πώς μπορει να παει καποιος για παντα....στην Ουρουγουαη...

      ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗΣ | Πρεσβείες & Προξενεία | Κηφισιά ΑΤΤΙΚΗΣ , 2103602635 | vrisko.gr
      ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

      Comment


        #33
        Ok Δεν εχω δευτερο λογαριασμο

        Ok αλλα μπορω να γνωριζω ποια χαρτια θα θελει για Ορογουαη ) ;

        Comment


          #34
          Oρογουαη-Ευχαριστω

          Ποιο ευκολα μπορει να δεχτουν καποιο ελληνα εθελοντη που να ανηκει στην ΕΕ για να ειναι για παντα στην Ολλανδια ή στο Βελγιο απο την Σκωτια ;
          Και αν ναι σε ποια απο τις δυο αυτες χωρες ; )

          Comment


            #35
            Ok Ειδα τωρα τις πληροφοριες για την Ορογουαη αλλα αν μαθετε κατι και ειναι ευκολο θα ηθελα να το γνωριζω και εγω

            Comment


              #36
              Απλα παρακαλω για τη Σκωτια ειχα γραψει οτι μπορει να ειναι για επειγον, οχι κατι σιγουρο, και γι΄ αυτο και η ερωτηση αν καποια στιγμη η χωρα μου δεν ανηκει στημ ΕΕ τοτε τι γινεται ;

              Comment


                #37
                Ευχαριστω πολυ

                Δεν θα ηθελα τωρα να σβησω παλιες μου δημοσιευσεις στο forum αλλα αν θελησω πιο αργα μπορω και πως ;
                Ερωτησεις δικες μου και απαντησεις απο τα αλλα μελη ;

                Comment


                  #38
                  Oρογουαη-Ευχαριστω

                  Βαζω το ιδιο θεμα σ΄ αυτη την ενοτητα μηπως καποιο αλλο μελος απο τις ΗΠΑ μπορει να μου απαντησει.
                  Για τι χαρτια πρεπει να εχει ενας ελληνας που ανηκει στην ΕΕ για να ζησει μονιμα και νομιμα στην Ορογουαη ;

                  Comment


                    #39
                    Ηλικια

                    Και αν για καποιο απο καποια ηλικια και μετα για την Ορογουαη ειναι πιο ευκολο ;
                    )

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by Nice Scotland View Post
                      Ok Δεν εχω δευτερο λογαριασμο
                      Το γνωριζω ,γιατι δεν τον ενεργοποιησα.. Mrs senior..
                      ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                      Comment


                        #41
                        Σταμάτα πια να τρολάρεις έλεος πια!

                        Comment


                          #42
                          Originally posted by Nice Scotland View Post
                          Δεν θα ηθελα τωρα να σβησω παλιες μου δημοσιευσεις στο forum αλλα αν θελησω πιο αργα μπορω και πως ;
                          Ερωτησεις δικες μου και απαντησεις απο τα αλλα μελη ;

                          Προς το παρον ,σβηνω εγω ,τα απειρα ,παρομοια θεματα ,που ανεβαζεις ,ακομα και 3 και 4 φορες ,στην ιδια ενοτητα.Και προσπαθω να συγκεντρωσω ,μετακινωντας ,σ ενα thread , τις ερωτησεις σου ,αλλά δεν σε προλαβαινω...



                          Θα σε παρακαλεσω , να μην ανοιγεις νεα threads για να ανεβασεις απο μια ερωτηση ,που θα μπορουσαν να ανεβουν ,οι ερωτησεις ,σε ηδη υπαρχον thread... Δεν ανοιγουμε ,για καθε ερωτηση και ενα thread ...


                          Οταν θα θελησεις να σβησεις ,υπαρχει σχετικη επιλογη ,κατω απο καθε post.

                          (Παντως ,μια χαρα ,τα καταφερες ,να κανεις επεξεργασια στο post #24#....)

                          Μονο δικα σου ,μπορεις.
                          Posts των άλλων μελών ,δεν μπορεις να σβησεις.

                          Originally posted by Nice Scotland View Post
                          Απλα παρακαλω για τη Σκωτια ειχα γραψει οτι μπορει να ειναι για επειγον, οχι κατι σιγουρο, και γι΄ αυτο και η ερωτηση αν καποια στιγμη η χωρα μου δεν ανηκει στημ ΕΕ τοτε τι γινεται ;
                          Για επειγον...αλλά οχι κατι σιγουρο...
                          Δλδ ,ανεβασες ,τα απειρα παρομοια θεματα για Σκωτια ...σε ο,τι ενοτητα υπαρχει ...και 3 και 4 φορες σε καθε ενοτητα και καθε ερωτηση και νεο θεμα ....γιατι επειγοσουν ,οπως ειπες ,για Σκωτια ...οταν σου εγραψα να μην το κανεις αυτο ( και με πμ ) αλλά τελικα ,μπορει να ειναι για επειγον ,αλλά οχι κατι σιγουρο...

                          Ok ....
                          ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                          Comment


                            #43
                            Originally posted by Nice Scotland View Post
                            Και αν για καποιο απο καποια ηλικια και μετα για την Ορογουαη ειναι πιο ευκολο ;
                            )
                            Πιο ευκολο ; Ως προς τί ,Νice Scotland ( ή κυρια Σωτηρια ή mrs senior ) ; Ειναι ερωτηση ,της ιδιας φυσης ,με την πρωτη πρωτη ερωτηση σου ,στο forum;

                            Originally posted by Nice Scotland View Post
                            ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ 55 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ
                            ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΣΚΩΤΙΑ ;
                            ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
                            ΚΥΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ
                            ''Minds are like parachutes... they only function when open.''

                            Comment


                              #44
                              Originally posted by Nice Scotland View Post
                              Βαζω το ιδιο θεμα σ΄ αυτη την ενοτητα μηπως καποιο αλλο μελος απο τις ΗΠΑ μπορει να μου απαντησει.
                              Για τι χαρτια πρεπει να εχει ενας ελληνας που ανηκει στην ΕΕ για να ζησει μονιμα και νομιμα στην Ορογουαη ;
                              Ποιό άλλο μέλος ρε συ Nice Scotland να απαντήσει στη συγκεκριμένη ενότητα; Την διάβασες καθόλου αυτήν ενότητα; Λοιπόν θα σου προτείνω πως μπορείς να μείνεις Ορουγουάη να τελειώνουμε με αυτό το θέμα, θα πάς εθελόντρια σε ιεραποστολές της ορθόδοξης εκκλησίας μας και ετσι θα βοηθήσεις πολύ κόσμο και θα μείνεις για πάντα εκεί!!
                              Ενα Cupcake την ημέρα την ξενιτιά την κάνει πέρα!

                              Comment

                              Working...
                              X